Sukces drugiej drużyny

Radunia II Stężyca powiększyła swój i tak niesamowity sukces w rozgrywkach Pucharu Polski. W drugim zaledwie sezonie istnienia drużyny jako A-klasowiec ograła dziś kolejnego mocnego piątoligowca jakim była tym razem Wisła Tczew.

Warto zaznaczyć, iż do obecnego roku największym odnotowanym sukcesem pierwszej drużyny Raduni w historii była 1/8 finału. Oczywiście w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Drużyna złożona z dobrze znanych lokalnym kibicom zawodników oraz młodych nawet 17-letnich wychowanków powiększyła dzisiaj swój zasłużony sukces awansując do kolejnej rundy razem z pierwszą drużyną.

Rozstrzygnięcie meczu miało miejsce dopiero w doliczonym czasie gry gdyż w 90' minucie mieliśmy wynik 3:3 jednak w dogrywce stężyczanie strzelili trzy bramki i zagwarantowali sobie awans do kolejnej rundy pucharu. Więcej szczegółów niebawem!

/Zdjęcie autorstwa www.sportnakaszubach.pl