Pojedynek beniaminków na szczycie

Już w tą niedzielę Radunia Stężyca podejmie przed własną publicznością Mieszko Gniezno w meczu na szczycie III Ligi.

Bardzo ciekawe spotkanie między beniaminkami odbędzie się w najbliższą niedzielę (21 października) o godz. 14:00 na Arenia Radunia w Stężycy. Ponownie dla Raduni będzie to pierwszy w historii mecz z Mieszkiem. Oba zespoły imponują wysoką formą a w tabeli dzielą je zaledwie trzy punkty. Liderująca Radunia ze względu na grę przed własną publicznością wydaje się być faworytem spotkania jednak Mieszko to zespół który właśnie w takich meczach nie zawodzi w tym sezonie. Na jedenaście meczy wygrał siedem a przegrał tylko dwa, co ciekawe obie porażki zainkasował w meczach wyjazdowych. Nie mniej dla kibiców ze Stężycy szykuje się bardzo ciekawe i wyrównane starcie, które wydaje się być nie lada gratką dla prawdziwych fanatyków piłki nożnej.

/Zdjęcie autorstwa AM Studio