Dotkliwa porażka

Dzisiejsze spotkanie Raduni szczególnie zapisało się w historii klubu, niestety jako najwyższa porażka na poziomie III Ligi. Pięciobramkową różnicą stężyczanie nie przegrali dobrych kilka lat, ostatni raz jeszcze na poziomie klasy okręgowej.

Spotkanie z drugą drużyną Lecha Poznań zaczęło się całkiem obiecująco. Obie drużyny grały na podobnym poziomie i obie miały dobre okazje na zdobycie prowadzenia, szczególnie obiecujące akcje zmarnowali gospodarze. Po blisko dwudziestu minutach goście zdobyli jednak bramkę i wtedy gra gospodarzy zaczęła się sypać. Lechici całkowicie zdominowali resztę spotkania kontrolując cały jego przebieg i zdobyli cztery bramki, które dały im awans na pozycję wicelidera tabeli. W Stężycy także zagrali zawodnicy grający na poziomie ekstraklasy, którzy wzmocnili drużynę gości. Ostatni mecz roku na Arenie Radunia dla Raduni okazał się dotkliwą porażką, ale zdecydowanie zasłużoną. Kibicom pozostaje liczyć na najbliższe zwycięstwo w Środzie Wielkopolskiej i jeszcze lepszą rundę wiosenną.