Fan Club Radunia - O nas

Jesteśmy niezależną grupą, działającą bezinteresownie w celu szerzenia popularności a przede wszystkim publikowania najświeższych informacji związanych z klubem sportowym Radunia Stężyca. Na bieżąco śledzimy poczynania klubu i informujemy o wszystkich istotnym zmianach tych piłkarskich i nie tylko. Staramy się zachowywać obiektywizm oraz w możliwie najprzystępniejszym i rzetelnym formacie ukazywać sportowe aktualności. Po blisko czteromiesięcznej przerwie wracamy w postaci własnego serwisu WWW, ze względu na brak jakiejkolwiek sumiennej i aktualizowanej witryny klubowej. Próbujemy również nawiązywać współpracę z innymi działalnościami, czy firmami.

Wyróżnione podziękowania dla:

• Pana Bartosza Cirockiego z serwisu www.sportnakaszubach.pl - udostępnianie zdjęć
  • Pana Arkadiusza Kasprzyckiego z AM Studio - udostępnianie zdjęć
  • zawodników I drużyny oraz trenera klubu Radunia Stężyca - pomoc i wsparcie ukazane w powstawaniu witryny, przesyłanie najświeższych informacji dotyczących zespołu
  • juniorów klubu z roczników 2001/2002 - pomoc i wsparcie ukazane w powstawaniu witryny, przesyłanie najświeższych informacji dotyczących zespołu
  • wszystkich sympatyków futbolu ze Stężycy i okolicy, za okazane zainteresowanie naszą działalnością!