Wygrany sparing z Lechią

Radunia Stężyca rozegrała dzisiaj swój przedostatni sparing przed rozpoczęciem sezonu 2018/19 na szczeblu III Ligi. Rywalem stężyczan były rezerwy Lechii Gdańsk grające na poziomie IV Ligi. Obecni na spotkaniu kibice nie powinni narzekać na brak emocji. Spotkanie było bardzo dynamiczne, wyrównane oraz przede wszystkim obfite w groźne akcje jednej jak i drugiej drużyny. Mimo tego że to gdańszczanie objęli prowadzenie po bramce z rzutu karnego, gospodarze zdołali strzelić cztery bramki i zgarnąć pierwsze w historii zwycięstwo z rezerwami Lechii Gdańsk. Bramki dla Raduni zdobyli Radosław Stępień, Tomasz Bejuk, Jakub Kłosowski oraz Piotr Karasiński. Najbliższy i ostatni mecz towarzyski Radunia zagra 4 sierpnia w Starogardzie Gdańskim z tamtejszym Klubem Piłkarskim Starogard.