Radunia gra dalej

Gwiazda Karsin uległa dzisiaj faworyzowanej Raduni Stężyca która tym samym awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

Hat-trick Tomasza Bejuka, dublet Bartosza Stencla oraz bramki Mateusza Łuczaka, Radosława Stępnia i Krzysztofa Iwanowskiego (po rzucie karnym) dały stężyczanom historyczny dla klubu awans rozgrywek.  Goście szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie które mogli podwyższyć jednak lokalny rywal zdołał zdobyć dwa gole dające gospodarzom remis do przerwy. Druga połowa należała już jednak do Raduni która strzeliła sześć bramek i może czekać na losowanie następnej rundy.

Dzisiaj o 17:30 w Stężycy odbędzie się także drugi mecz V rundy finału między Radunią II Stężyca a faworyzowaną drużyną z górnej części piątej ligi - Wisłą Tczew.