Pokonać Wierzycę

Drugiego września klub sportowy Radunia Stężyca będzie obchodzić 36-lecie istnienia klubu. Dokładnie dzień przed natomiast zagra swoje prawdopodobnie pierwsze w historii ligowe spotkanie z Wierzycą Pelplin. Stężyczanie rozgrywają kolejny historyczny sezon tym razem po raz pierwszy na szczeblu III Ligi. Zdołali wygrać wszystkie cztery dotychczasowe spotkania i obejmują pozycję lidera. Z całą pewnością ich celem na najbliższe spotkanie również jest zwycięstwo.

Rywalem Raduni jest drużyna z pomorza, która rozgrywa drugi z rzędu sezon na poziomie III Ligi. Całkiem przyzwoity poprzedni sezon zapewnił utrzymanie drużynie z Pelplina, teraz zaś po czterech meczach mają na koncie zwycięstwo, remis i dwie porażki.

Początek spotkania o godz. 17:00 w sobotę na Arenie Radunia (Stężyca, ul. Abrahama 11).

/Zdjęcie autorstwa AM Studio - Arkadiusz Kasprzycki