Zatrzymać Pogoń!

[Zdjęcie autorstwa www.sportnakaszubach.pl]

W najbliższą niedzielę (20 maja) o godz. 15:00 na Arenie Radunia odbędzie się mecz 28. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Zdecydowany lider podejmie wówczas piątą drużynę w tabeli. Słaba forma Pogoni Lębork, fenomenalna Raduni Stężyca czy fakt braku straconej bramki w bieżącym roku przez Radunię sprawiają, że to gospodarze będą zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Rywalizacja pomiędzy Radunią Stężyca a Pogonią Lębork praktycznie rozpoczęła się w 2000 roku i zakończyła w 2002 kiedy to Stężyczanie spadli do ligi okręgowej. W 2017 po piętnastu latach powrócili i zdołali wygrać w Lęborku po raz pierwszy w historii. Poniższe grafiki przedstawiają skróconą historię owej rywalizacji. W niedzielę zapraszamy wszystkich na ul. Abrahama 11. Początek meczu o godz. 15:00!