Wygrać w Garczegorzach

W najbliższą sobotę o godz. 12:00 Radunia Stężyca podejmie w Garczegorzach tamtejsze Anioły. Mecz ten jest spotkaniem 29. kolejki pomorskiej IV Ligi. Anioły zaliczyły świetny początek rundy wiosennej, jednak ostatnia forma nie jest ustabilizowana. Anioły zajmują piąte miejsce w tabeli a ich ostatnie pięć spotkań to zwycięstwo, dwie porażki i dwa remisy. Radunia jest natomiast zdecydowanym liderem ligi. Pewnie wygrywa spotkanie za spotkaniem, a w tym roku nie straciła ani jednej bramki. Choć Anioły mogą liczyć na lepszą grę którą prezentuję w meczach domowych, to Raduniacy wygrali dotychczas każde wyjazdowe spotkanie. Te i wiele innych czynników powodują, że faworytem tego spotkania będzie drużyna ze Stężycy.

Mecz pomiędzy tymi drużynami w rundzie jesiennej zakończył się wygraną Raduni 3-2 po bardzo ciekawym spotkaniu.