Ujarzmić Gryfa

Tej niedzieli (3 czerwca) Radunię Stężyca czeka wyjazd do Słupska na mecz z tamtejszym Gryfem w ramach 31. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Gospodarze cieszą się najlepszym w lidze bilansem meczów domowych. Wygrali czternaście z piętnastu spotkań, ulegając jedynie beniaminkowi z Miastka 0-1. Gryf prosperuje aktualnie na trzeciej pozycji w tabeli.

Raduniacy przyjeżdżają jednak w roli faworytów. Stężyczanie nie stracili żadnej bramki od czternastu spotkań i wszystkie ligowe mecze rundy wiosennej. Dodatkowo w minionej kolejce zapewnili sobie mistrzostwo, pokonując Stolem Gniewino 5-0. W obecnych rozgrywkach nie stracili żadnego punkty w spotkaniach wyjazdowych. Gryf to jedyny zespół w całej lidze, który nie odnotował w tym sezonie porażki z Radunią.

Spotkania Raduni z Gryfem na poziomie IV Ligi:

[9. kolejka] 22/23 września 2001

Radunia Stężyca 3-1 Gryf Słupsk