Przedostatnie spotkanie na Arenie Radunia

Niedziela 10 czerwca to dzień, w którym przedostatni raz w tym roku obejrzeć będzie można mecz na poziomie IV Ligi w Stężycy. Miejscowa Radunia od tygodnia może świętować historyczny awans do III Ligi a do końca obecnych rozgrywek zostały zaledwie trzy spotkania. Początek meczu z Gedanią o godz. 15:00.

Radunia Stężyca to zwycięzca aktualnej edycji, drużyna, która zalicza właśnie siedemnaście spotkań bez porażki. Ostatnie punkty zgubili remisując z Gryfem Słupsk 29 października ubiegłego roku, zaś ostatni przegrany mecz to spotkanie z Gromem 17 września. W obecnym roku Raduniacy stracili zaledwie jedną bramkę, zachowując trzynaście czystych kont w czternastu spotkaniach.

Do Stężycy zawita Gedania Gdańsk, zajmująca piętnastą pozycję w tabeli. Gdańszczanie prezentują ostatnio nadwyżkę formy, na pięć ostatnich spotkań wygrali trzy, jeden zremisowali i jedno przegrali. Tym samym niemal zapewnili sobie utrzymanie w czwartej lidze.

Wyniki spotkań obu drużyn na poziomie IV Ligi:

[1. kolejka] - 5/6 sierpnia 2000

Radunia Stężyca 0-1 Gedania Gdańsk