Pierwsze letnie ruchy transferowe!

Do mediów przebiły się już pierwsze zmiany w kadrze beniaminka III Ligi - Raduni Stężyca. W ostatnich latach klub ze Stężycy lubił zaskakiwać swoimi poczynaniami transferowymi jak i wynikami na boisku. O tym świadczy choćby fakt, iż jeszcze w 2017 roku odbył się ostatni mecz w klasie okręgowej, a teraz klub przygotowuje się do historycznego sezonu na poziomie III Ligi.

Pierwszym wzmocnieniem Raduni jest były reprezentant Polski, mający za sobą setki meczów rozegranych na szczeblu polskiej ekstraklasy oraz I Ligi. Rafał Kosznik grał w takich drużynach jak Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk, Warta Poznań, GKS Bełchatów czy też ostatnio Górnik Łęczna.

Do Stężycy przybyła również kolejna dwójka zawodników z Elbląga. Radosław Stępień ma wzmocnić środek pola, zaś Kacper Tułowiecki rywalizował będzie z Patrykiem Kotłowskim o pozycję bramkarza.

Niestety przyszedł również czas pożegnania i to z aż ósemką zawodników. Radunię, a przynajmniej I zespół, opuszczają kolejno: klubowy król strzelców ubiegłego sezonu Damian Kugiel, Robert Zbrzyzny, Adam Skierkowski, Emanuel Domaschke, Michał Konkol, Marcin Karniluk oraz Daniel Rompa. Zaś Wojciech Dobek po zakończeniu wypożyczenia wróci do Kamieny Królewskiej.