Ostatni mecz wyjazdowy

W najbliższą sobotę (16 czerwca) o godz. 15:00 ma się odbyć mecz pomiędzy ostatnim w tabeli Sokołem Wyczechy a liderem Radunią Stężyca. Niestety mecz nie zapowiada się wybitnie fascynująco a gospodarze skazywani są na pożarcie przez liderów ze Stężycy. Jest to ostatnie spotkanie wyjazdowe stężyczan w obecnym sezonie.

Sokół Wyczechy zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie trzech punktów. Gospodarze niechybnie zapisali się w historii czwartej ligi m. in. jako drużyna, która straciła najwięcej bramek w jednym sezonie. Tych tracą średnio pięć w każdym spotkaniu. Forma i wyniki to nie jedyne zmartwienie tej drużyny, mają również problem ze zgromadzeniem kadry. W meczu ostatniej kolejki przyjechali w dziewięć osób do Kartuz i przegrali 11-0 po pierwszej połowie, oddając walkowera.

Radunia Stężyca zalicza zaś historyczny okres dla klubu, bijąc rekordy za rekordami. Raduniacy wygrali każdy mecz rundy wiosennej, tracąc zaledwie jedną bramkę. Teraz czekają na ostatni wyjazd w sezonie, a te są ich koleją mocną stroną. Wygrali dotychczas każdy mecz poza Stężycą.

Poprzednie spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Raduni 12-0.

Mimo to jak wiemy piłka nożna lubi płatać figle, a Sokół na pewno będzie chciał urwać jakieś punkty na koniec sezonu.